Nargenfestival 2024: IVO LINNA, ROBERT LINNA JA SUPERNOVA - suvi Naissaarel

28.7.2024

Viimati muudetud: 30.4.24

Omari Küün  (Lõunaküla / Storbyn)


Selle aasta juunis 75. sünnipäeva tähistava Ivo Linna muusikutee on kestnud järjepanu ligikaudu 60 aastat. Alustanud 17-aastase Kuressaare poisina ansambliga Müstikud, seostuvad laulja nimega eelkõige Apelsin ja Rock Hotel. Viimasel kümnendil on Ivo Linna esinenud peamiselt ansambliga Supernova. Naissaarel Omari küüni laval liitub nendega poeg Robert Linna ning selle elektriseeriva kooslusega kisub kindlasti tantsuks.


Piletid Piletikeskusest


Pileteid müüme nii transpordiga (hind 55 eurot ja see sisaldab meretransporti edasi-tagasi, transporti saarel ja saaremaksu) kui transpordita (30 eurot, ei sisalda transporti, mõeldud oma alustega tulijatele).Täiendav info


NARGENFESTIVALI transpordipartner 2024. aastal on Sunlines.


Laev Strande väljub kell 16:30 Linnahalli sadamast (endine Linda Liinide kai). Laev sõidab Naissaarele umbes tund aega.


Vastas saarel kastikad. Kui väga on soovi, saate ka suurest sadamast jalutada küünini, vahemaa 3 km. Aga arvestage palun, et kohal peab olema HILJEMALT 19.15! 


Küüni juures avatud puhvet, kus saab arveldada ainult sularahas!


KONTSERDILT LAEVALE PEAB KINDLASTI MINEMA KORRALDATUD TRANSPORDIGA! Laev lahkub publikuga peale viimase kastika saabumist suurest sadamast.

 

MUU INFO: Naissaare Lõunaküla sadamas on vee sügavus 1,2 meetrit. Meie külalised saavad randuda pontoonide läänepoolsel küljel.

Saare suures sadamas on sissesõidu vee sügavus 0-vee korral 3,0 m.