Nargenfestival 2024: RITA RAY duo - suvi Naissaarel

12.7.2024

Viimati muudetud: 30.4.24

Omari Küün (Lõunaküla / Storbyn)

Rita Ray (vokaal)

Johannes Laas (kitarr)


Eesti soul-muusikas kiire tähelennu teinud Rita Ray kerkis esile 2019. aasta lõpus omaloomingulise debüütalbumiga “Old Love Will Rust”, mille esitluskontserdil käis tol ajal 200 inimest. Teist albumit “A Life of its Own” (2022) esitles Rita Ray aga juba koos orkestriga Eesti suurimas kontserdimajas 2000 inimese ees.


Võimsa hääle ja maitseka tunnetuse kõrval on Rita Rayl tugev tahe kehtestada ennast maailmatasemel artistina. Ta on üks väheseid artiste, kes kõlab võimsalt mitte ainult stuudios, vaid ka elavas esituses. Tavapäraselt esineb Rita Ray viieliikmelises koosseisus, vahel ka laiendatud koosseisu või koguni orkestriga. Samas mõjub tema muusika väga ehedalt ka just duetina.


Piletid Piletikeskusest


Pileteid müüme nii transpordiga (hind 55 eurot ja see sisaldab meretransporti edasi-tagasi, transporti saarel ja saaremaksu) kui transpordita (30 eurot, ei sisalda transporti, mõeldud oma alustega tulijatele).


Täiendav info


NARGENFESTIVALI transpordipartner 2024. aastal on Sunlines.


Laev Strande väljub kell 16:30 Linnahalli sadamast (endine Linda Liinide kai). Laev sõidab Naissaarele umbes tund aega.


Vastas saarel kastikad. Kui väga on soovi, saate ka suurest sadamast jalutada küünini, vahemaa 3 km. Aga arvestage palun, et kohal peab olema HILJEMALT 19.15! 


Küüni juures avatud puhvet, kus saab arveldada ainult sularahas!


KONTSERDILT LAEVALE PEAB KINDLASTI MINEMA KORRALDATUD TRANSPORDIGA! Laev lahkub publikuga peale viimase kastika saabumist suurest sadamast.

 

MUU INFO: Naissaare Lõunaküla sadamas on vee sügavus 1,2 meetrit. Meie külalised saavad randuda pontoonide läänepoolsel küljel.

Saare suures sadamas on sissesõidu vee sügavus 0-vee korral 3,0 m.